Dny rodin

Zámek Frýdek Místek

Ne 12. 09. 2021

13:00


Frýdek Místek

Dny rodin – Zámek Frýdek Místek

Jednotlivé dny budou doprovázeny bohatým zábavným a edukačním programem zaměřeným na podporu propagace náhradní rodinné péče zajištěný ve spolupráci s organizacemi působícími v této oblasti a odborem kultury a památkové péče. Program bude na různých místech zatraktivněn o speciální prohlídky, vystoupení dětí z dětského domova či loutkové představení. Na Dnech rodin si návštěvníci užijí vystoupení klaunů, dílny kreativního a veselého tvoření, deskové hry, skákací hrady, foto koutek. V rámci doprovodného programu bude návštěvníkům k dispozici registrační stánek Rodinných a senior pasů či stánek s IN.F.Obálkami. Na jednotlivých dnech bude možné ochutnat a tím podpořit produkty sociálních podniků.

Slavnostní ocenění pěstounů na Zámku Frýdek-Místek

V rámci tohoto Dne rodin budou oceněni tří pečující náhradní rodiče (pěstouny), kteří si uznání náležitě zaslouží především za jejich dlouhodobou a obětavou péči o děti, které nemohou z různých důvodů vyrůstat ve vlastní biologické rodině, ale také za jejich dosavadní přínos, aktivní přístup, nasazení a odhodlání v oblasti náhradní rodinné péče.

Pěstouni obdrží ocenění a dárkové vouchery na wellness pobyt z rukou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pro sociální oblast pana Jiřího Navrátila.

 

 


Kalendář akcí

Zajímá Vás náhradní rodinná péče, chcete se o ní dovědět více, nebo jen strávit příjemný den? Zde najdete nabídku na akce, kde se s náhradním rodičovstvím můžete setkat…