Dny rodin

Hrad Sovinec

Ne 05. 09. 2021

13:00


Sovinec

Dny rodin – Hrad Sovinec

Jednotlivé dny budou doprovázeny bohatým zábavným a edukačním programem zaměřeným na podporu propagace náhradní rodinné péče zajištěný ve spolupráci s organizacemi působícími v této oblasti a odborem kultury a památkové péče. Program bude na různých místech zatraktivněn o speciální prohlídky, vystoupení dětí z dětského domova či loutkové představení. Na Dnech rodin si návštěvníci užijí vystoupení klaunů, dílny kreativního a veselého tvoření, deskové hry, skákací hrady, foto koutek. V rámci doprovodného programu bude návštěvníkům k dispozici registrační stánek Rodinných a senior pasů či stánek s IN.F.Obálkami. Na jednotlivých dnech bude možné ochutnat a tím podpořit produkty sociálních podniků.

Historická akce na Hradě Sovinec

Netradiční prohlídky na hradě a “Škola kouzel na Sovinci”. Děti budou mít příležitost si vyrobit vlastní kouzelnickou hůlku a plnit kouzelnické úkoly. Po úspěšném splnění čeká na děti kouzelnické vysvědčení i drobná odměna.

 


Kalendář akcí

Zajímá Vás náhradní rodinná péče, chcete se o ní dovědět více, nebo jen strávit příjemný den? Zde najdete nabídku na akce, kde se s náhradním rodičovstvím můžete setkat…